Tato stránka používá cookies a další technologie, které umožnují zkvalitňovat naše služby.

Kategorie          • Dva šrouby
          • Přesné, identické dosedy s kompatibilnímy systémy
          • Kompatibilní s více než 500 impl konekcí.

          • propracovaný desinge retenční části
          • digitální knihovny Exocad® 3 Shape™ Dental wings 

Titanové baze jsou vyrobeny z Ti 6AI-4V ELI (ASTM F 136), tento materiál zaručuje výbornou biokompabilitu a excelentní mechanické vlastnosti . Tato nejčistší titanová slitina je používaná jen těmi nejrenomovanějšími implantologickými společnostmi.


Všechny titanové baze procházejí několikanásobnou kontrolou při výrobě, odchylka v přesnosti od originálních rozměrů je pouze ± 5μ.
Retenční část je speciálně navržena tak, aby zaručovala maximální možnou retenci s abutmentem i bez opískování povrchu. Stěny retenční části jsou paralerní, nejsou kónické.profilovaní (odstranění poloviny) horní třetiny titanové baze, zajišťuje dokonalou antirotacní zarážku, toto je nezbytné pro správnou retenci v zirkonové náhradě, která nejčastěji selhává právě z důvodu rotace. 
Také je takto zajištěna jedna jediná, naprosto zřejmá poloha titanové baze při finálním vlepování do náhrady.

Titanové baze jsou opatřeny horizontálnímí drážky, pro zajištění retence v protetické náhradě i v případě že bazi nebudete pískovat.
Každé balení titanové baze obsahuje dva šrouby. Jeden identický jako kompatibilní systém a druhý pro angulované kanály pro šroub. Toto výrazně usnadňuje navrhování typu budoucí náhrady a rozšiřuje indikační pole použití ARUM titanových bazí. Značná je i úspora nákladů.
Titanové baze